Áprilisi versenyeredmények a Gönczybõl

A Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola 2016. április havi versenyeredményeit tekinthetik meg az alábbiakban:

LOGIKAI-MATEMATIKAI TEHETSÉGTERÜLET

Országos versenyek:

  • Győri Logika matematika verseny országos döntő:
    • 1. hely: Görömbey Tamás 2.a, felkészítő: Csőke Ilona
    • 4. hely: Balogh Dóra 2.a, felkészítő: Csőke Ilona
    • 4. hely: Gargya Dániel 4.a, felkészítő: Ignáth Ildikó
    • 4. hely: Szűcs Patrik 6.a, felkészítő: Fazekas Sándorné
    • 6. hely: Dobi Ábel 2.a, felkészítő: Csőke Ilona
    • 7. hely: Cs. Nagy Kolos 5.b, felkészítő: Kovács Zsuzsanna
    • 8. hely: Halasi-Kovács Anna 2.a, felkészítő: Csőke Ilona
  • Mozaik matematika országos döntő:
    • 2. hely: Görömbey Tamás 2.a, felkészítő: Csőke Ilona
    • 3. hely: Görömbey László 6.b, felkészítő: Tóth Enikő
    • 4. hely: Balogh Dóra 2.a, felkészítő: Csőke Ilona
    • 5. hely: Dobi Ábel 2.a, felkészítő: Csőke Ilona

Megyei versenyek:

  • Zrínyi Ilona megyei matematika verseny:
    • 8. hely: Görömbey Tamás 2.a, felkészítő: Csőke Ilona

Városi versenyek:

  • Hatvani matematika verseny:
    • 1. hely: Nagy Levente 6.a, felkészítő: Tóth Enikő
    • 3. hely: Erdélyi Péter 5.b, felkészítő: Kovács Zsuzsanna
    • 3. hely: Arany Tamás 7.b, felkészítő: Fazekas Sándorné
    • 3. hely: Bőr Richárd 8.a, felkészítő: Fazekas Sándorné

 

NYELVÉSZETI TEHETSÉGTERÜLET

Megyei versenyek:

  • Simonyi Zsigmond megyei helyesírási verseny:
    • 1. hely: Tamás Boglárka 8.b, felkészítő: Budáné Hajdú Ágnes
    • 5. hely: Nagy Mihály 5.b, felkészítő: Makai Judit
  • Megyei helyesíró verseny 4. évfolyam:
    • 1. hely: Szentesi László 4.a, felkészítő: Tófalusiné Pusztai Enikő
  • Varázsceruza megyei helyesírási verseny:
    • 4. hely: Nagy Mihály 6.b, felkészítő: Makai Judit
    • 5. hely: Nagy Levente 6.a, felkészítő: Budáné Hajdú Ágnes
  • Savaria Országos Történelmi verseny, megyei forduló:
    • 4. hely: Gergely Lajos Milán 7.b, felkészítő: Kocsis Ildikó

Városi versenyek:

  • Szövegértési verseny
    • 1. hely: Tóth Luca Veronika 4.a, felkészítő: Tófalusiné Pusztai Enikő
    • 3. hely: Szabó László 2.b, felkészítő: Gáll Gizella
    • 4. hely: Halasi-Kovács Anna 2.a, felkészítő: Kondor Krisztina
  • Hatvani komplex tanulmányi verseny:
    • 1. hely: Kiss Árpád, Szentesi László, Tóth Luca Veronika 4.a, felkészítők: Ignáth Ildikó, Tófalusiné Pusztai Enikő
    • 7. hely: Juhász Luca, Nagy Benedek, Juhász Luca, Tóth Vendel 4.b, felkészítők: Szabó Éva, Hoványiné Járdán Rita, Bencze Enikő

 

TESTI-KINESZTETIKUS TEHETSÉGTERÜLET

  • Országos Tollaslabda Diákolimpia:
    • 1. hely: Kiss Bence 8.b, edzők: Borbély Sándor, Mátyus Tibor
    • 2. hely: Kiss Bene Benjámin 6.a, edzők: Borbély Sándor, Mátyus Tibor
  • Dömsöd Kupa Gyermekügyességi lovasverseny:
    • 1. hely (kezdő lovas): Dobi Fanni 6.b, lovas oktató: Lóska Eszter
    • 2. hely (stílusverseny): Dobi Fanni 6.b, lovas oktató: Lóska Eszter
    • 2. hely (hibaidős nyílt): Dobi Fanni 6.b, lovas oktató: Lóska Eszter
  • Megyei Atlétikai Diákolimpia egyéni- és váltóversenyek:
    • 2. hely (IV. korcsoport lány távolugrás): Barna Dóra Fanni 7.a, edző: Szabó Róbert, testnevelő: Benedek Gyöngyi
    • 2. hely (III. korcsoport lány 4*100 m váltófutás): Bálint Boglárka Éva 6.a, Bartók Ágnes 6.a, Rácz Lili Kata 5.b, Révész Veronika 6.b, felkészítők: Benedek Gyöngyi, Gazdag Ádám
    • 2. hely (III. korcsoport fiú 4*100 m váltófutás): Kiss Bene Benjámin 6.a, Kovács Lajos Marcell 6.b, Oláh Dániel 6.a, Szűcs Patrik 6.a, felkészítők: Benedek Gyöngyi, Gazdag Ádám
    • 2. hely (IV. korcsoport fiú 4*1000 m váltófutás): Kisev Ádám 7.a, Molnár Tamás Dániel 8.a, Murányi Nándor 8.b, Tóth Soma Csaba 8.b, felkészítők: Benedek Gyöngyi, Gazdag Ádám
    • 4. hely (IV. korcsoport lány 100 m síkfutás): Barna Dóra Fanni 7.a, edző: Szabó Róbert, testnevelő: Benedek Gyöngyi
    • 5. hely (III. korcsoport fiú kislabdahajítás): Jeles Vilmos 6.a, felkészítő: Benedek Gyöngyi
    • 6. hely (IV. korcsoport fiú 100 m síkfutás): Tóth Soma Csaba 8.b, felkészítő: Gazdag Ádám
    • 6. hely (IV. korcsoport fiú kislabdahajítás): Oláh Bence 6.a, felkészítő: Benedek Gyöngyi
    • 8. hely (III. korcsoport lány 600 m síkfutás): Bartók Ágnes 6.a, felkészítő: Benedek Gyöngyi
    • 8. hely (IV. korcsoport lány 100 m síkfutás): Puzsár Dóra 8.b, felkészítő: Fazekas Sándorné

 

TÉRBELI-VIZUÁLIS TEHETSÉGTERÜLET

  •  Fazekas ökoiskolás rajzpályázat:
    • 2. hely: Víg Regina Panna 5.a, felkészítő: Soltészné Czifra Ibolya
    • 3. hely: Juhász Luca 4.b, felkészítő: Szabó Éva
    • különdíj: Németh Patrícia 8.a, felkészítő: Soltészné Czifra Ibolya
  • Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola névadójának szabadon választott versének illusztrálása:
    •  3. hely: Neisz Gergő 2.b, felkészítő: Dobránszkyné Csige Boglárka

 

A versenyzőknek és felkészítőiknek szeretettel gratulálunk, a szülőknek köszönjük a támogató segítséget!

gonczysuli_344